Результати Торгової місії до Тайвані

Результати Торгової місії до Тайвані

З 28 березня до 1 квітня 2016-го року тривала торговельна місія 5-ти молокопереробних підприємств України до республіки Тайвань з метою оцінки потенціалу місцевого ринку молокопродуктів, ознайомлення з його особливостями та проведення переговорів з потенційними покупцями Українських молокопродуктів. В місії взяли участь представники українських приватних підприємств ДП «Мілкіленд-Україна», ТОВ «Терра Фуд», ГК «Укрпродукт», ТОВ «Коропський сирзавод» та ПрАТ «Дубровицький завод продтоварів» а також представники Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), Сільськогосподарської та Продовольчої Організації ООН (ФАО), Асоціації Виробників Молока України (АВМ), Ради з питань експорту продовольства (UFEB) та Європейської Бізнес Асоціації. Заочно була представлена тайванській стороні інформація про ПАТ «Дубномолоко», ТОВ «Люстдорф», ГК «Альміра» та види їх продукції. Також учасниками стали представники монгольських молочних підприємств Tesso corporation та Milk Jst.

Місія організована ЄБРР спільно з FAO та АВМ за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ республіки Тайвань.

Першого ж дня, під час офіційного відкриття місії, представник Департаменту міжнародних економічних та фінансових організацій Міністерства закордонних справ республіки Тайвань Майкл Хсю заявив, що представники тайванської сторони зацікавлені в подальшій підтримці українських молочників у встановленні тісних торговельних зв’язків. Під час даного прийому відбулись перші зустрічі з представниками китайських імпортерів сухого молока та тайванських трейдингових компаній.

Однією з родзинок програми став візит на молокопереробне підприємство KuangChuanDairyCo, яке працює з 1956-го року по забезпеченню молокопродуктами населення острова.

Делегація також мала можливість відвідати I-meiFoodsCo – найбільшого виробника кондитерської продукції в Тайвані.

Українські виробники молокопродуктів провели 2 раунди переговорів з імпортерами молокопродуктів. Загалом у даній частині за столом переговорів були присутні понад 30 компаній тайванської сторони. Більшість делегатів домовились про подальшу співпрацю з українським бізнесом. Особливо корисними стали зустрічі із 10-ма імпортерами кормів, які розкрили перспективність використання залишків сухих молочних продуктів з України у тваринницькій галузі Тайвані.

Завершенням останнього дня торгівельної місії стали відвідини логістичного комплексу Uni-President по доставці продуктів харчування до мереж супермаркетів Тайваню (Family Market, 7-Eleven).

Загалом українські та монгольські молокопереробники отримали значний досвід і бізнес - контакти, які будуть корисні для завоювання ринків Тайваню та Південно - Східної Азії.