Рада з питань експорту продовольства за підтримки м'ясопереробних підприємств України організовує торгову місію до Республіки Ангола.

За результатами оцінки технікоекономічної та фінансової привабливості, а також дослідження ринку м’яса Республіки Ангола ми дійшли висновку, що країна досить імпортозалежна, тому з метою виведення м’ясної продукції України на нові ринки Рада з питань експорту продовольства планує торгову місію до Республіки Анголи за підтримки ряду м’ясопереробних підприємств.

За результатами останніх 10 років було досліджено, що імпортозалежність ринку птиці в Анголі складає 91,4% (Республіка виробляє 32 тис. т на рік, в той час як внутрішнє споживання складає 372 тис. т). Ринок яловичини та телятини залежний від імпорту на 52,3% (розміри виробництва складають 105 тис. т, а споживання - 220 тис. т.) Імпортозалежність ринку свинини складає 53,1% (Ангола виробляє 84 тис. т та споживає 179 тис. т на рік).